Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ uav light silicone insulated copper wire ] eşleşme 131 Ürünler.
150C Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3212 305m/ Rulo UL Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Page not found, Please Back Home
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
Jeneratör için 200C UL3367 Kalaylı Bakır İzoleli Kablo 18AWG VDE
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
600V 150C UL3137 Silikon Kaplı Tel 305m/ Rulo Kalaylı Bakır Elektrik Kablosu
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3142 600V 305m/ Rulo Silikon Kauçuk Kablolar 150C Kalaylı Bakır Elektrik Teli
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
305m/ Rulo Fiberglas Nikel Kaplama Bakır Kablo UL3219 Silikon Kaplı Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
305m/ Rulo UL3253 Silikon Kauçuk İzoleli Tel 1-11mil Isıtma
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
250C Yüksek Sıcaklık Elektrik Teli UL3251 Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
Silikon Kauçuk UL3068 Fiberglas Örgülü Teller İzolasyon 30AWG
| Ürün adı: | UL3068 |
|---|---|
| yalıtım: | silikon kauçuk fiberglas örgülü |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL10362 600V 250C 4-26AWG PFA yalıtım elektrik kablosu endüstriyel tozlu robot aydınlatma kabloları için VW-1
| Uygulama: | Ev Aletleri / Isıtıcı / Aydınlatma /İha |
|---|---|
| Standart: | UL758 |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |

