Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ uav light silicone insulated copper wire ] eşleşme 131 Ürünler.
26AWG Pvc Insulated Cable UL1015 600V 105C Fire Resistant Cable
| Ürün adı: | PVC Tel |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | PVC |
26AWG Pvc yalıtımlı kablo UL1015 600V 105C yangına dayanıklı kablo
| Ürün Adı: | pvc tel |
|---|---|
| Şoför: | Kalaylı Bakır |
| yalıtım: | PVC |
PFA UL1726 Flexible Insulated Wire 305m/ Roll High Temperature Wire
| Ürün adı: | UL1726 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
300V 150C Flexible Electrical Wire UL1333 26AWG FEP Insulated Wire
| Ürün adı: | UL1333 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
VDE0250 Endüstriyel Makineler ve UAV Robotları için Sertifikalı 750V 200C Yüksek Sıcaklıklı FEP İzole Güç Kablosu
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 2X0,5, 2X0,75, 2X1,00, 2X1,5, 2X2,00, 2X2,50, 3X0,50, 3X0,75, 3X1,00, 3X1,50, 3X2,00, 3X2,50, 4X0,50 |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
200C UL758 High Voltage Electrical Wire UL1901 FEP Insulated Wire
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP |
UL1330 FEP Insulation high temperature appliance wire Tinned Copper Conductor 200C
| Ürün adı: | UL1330 30AWG FEP Yalıtım Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
UL3122 Fiberglas Örgülü Teller Silikon Kauçuk İzolasyon 305m / Rulo
| Modeli: | UL3122 |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Ceket: | Fiberglas |
VDEH05S-K CCC Silikon Kauçuk İzolasyon Teli 450 750V 180C Elektrik İçin
| Nominal Gerilim: | 450 / 750V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 180C |
| Uygulamalar: | ısıtıcı/motor ve jeneratör/İHA/robot/endüstriyel güç vb |
UL3135 VDE 200C 600V Kalaylı Bakır Kablo Silikon Kauçuk İzoleli Tel 305m/rulo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |

