Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ uav light silicone insulated copper wire ] eşleşme 131 Ürünler.
600V 150C UL758 Silikon İzoleli Tel UL3141 Bakır Elektrik Teli
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
26awg XLPE 150C 600V Silikon İzoleli Tel UL3134 Kalaylı Bakır İletken Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3140 20AWG 150C Silikon İzoleli Tel 305m/ Rulo Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL1180 300V 200C 10-32AWG Endüstriyel Tozlu Robot Işık Kablosu için FEP Izolasyon Elektrik Tel
| Uygulama: | Ev aletleri / ısıtıcı / aydınlatma / UAV |
|---|---|
| Standart: | UL758 |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
UL3122 300V 200C 16-24AWG Fiber Glass Silikon Kauçuk Izolasyon Elektrik Telleri FT2 Yüksek Sıcaklık Sensörü İçin
| Uygulama: | Ev Aletleri / Isıtıcı / Aydınlatma /İha |
|---|---|
| Standart: | UL758 |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
E239689 UL3222 Silikon Kauçuk İzoleli Teller 300v 150C FT2 Siyah İHA Aydınlatma
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
UL3251 Silikon Kauçuk Teller 600v 250C 18AWG FT2 Ev Aletleri İHA Aydınlatma
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
UL3251 Silikon Kauçuk Teller 600v 250C 18AWG FT2 Ev Aletleri İHA Aydınlatma
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
UL3223 Silikon Kauçuk Teller 300v 150C E239689 FT2 Ev Aletleri İHA Aydınlatma
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
UL3239 Silikon Kauçuk Teller 3kv 200C 20AWG FT2 Siyah Ev Aletleri İHA Aydınlatma
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |

