Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ silicone rubber cables for robot ] eşleşme 114 Ürünler.
Nikel kaplamalı Bakır Yüksek Sıcaklıklı FEP Kablosu 600V değerli robot endüstriyel güç için
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap: | 0,051mm2 ila 16,00mm2 |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
305m/ rulo UL3123 Silikon İzoleli Güç Kablosu 150C XLPE Kalaylı Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3122 Esnek İzoleli Tel 16AWG Bakır İletken Fiberglas Örgü Kablosu
| Yalıtım malzemesi: | silikon |
|---|---|
| Ürün adı: | Silikon elektrik teli |
| yalıtım: | silikon lastik |
30AWG 150C VDE Silikon İzoleli Tel UL3132 Kalaylı Bakır İletken Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
305m/ Rulo Fiberglas Nikel Kaplama Bakır Kablo UL3219 Silikon Kaplı Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Page not found, Please Back Home
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
20AWG UL3142 150C 600V Silikon Yalıtım Teli 305m/ roll Kalaylı Bakır
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
150C UL3133 Silikon Test Kurşun Teli 305m/ Rulo VDE Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
600V 150C UL3137 Silikon Kaplı Tel 305m/ Rulo Kalaylı Bakır Elektrik Kablosu
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3140 20AWG 150C Silikon İzoleli Tel 305m/ Rulo Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |

