Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ silicone rubber cables for robot ] eşleşme 114 Ürünler.
0.75mm2 Stranded Silicone Rubber Insulated Wire 180C 41/0.254 VDE H05S-K
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
10KV UL3122 Flexible Electrical Wire 300V 200C Silicone Rubber Wire
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aygıtlarında/Aydınlatmalarda/Sıcaklıkta Kullanılan Konserve Bakır Silikon Kauçuk İzole Tel
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200°C |
| Standart: | UL758 |
Robot için Yüksek Sıcaklık 300V 305m 18AWG XLPE Silikon Tel
| ad: | Silikon Tel |
|---|---|
| model: | AWM3122 |
| yalıtım: | XLPE |
UL3135 600V 200C 12-26AWG Endüstriyel Güç Robotu Işık Kabloları için Silikon Kauçuk Tel ve Kablolar FT2
| Uygulama: | Ev aletleri / ısıtıcı / aydınlatma / UAV |
|---|---|
| Standart: | UL758 |
| Teslim süresi: | 7-15 Gün |
UL3135 600V 200C 12-26AWG Endüstriyel Güç Robotu Işık Kabloları için Silikon Kauçuk Tel ve Kablolar FT2
| Uygulama: | Ev Aletleri / Isıtıcı / Aydınlatma /İha |
|---|---|
| Standart: | UL758 |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
UL 3068 300V 150C 16-30AWG Endüstriyel elektrikli ısıtıcı robot aydınlatma telleri için silikon kauçuk teller ve kablolar FT2
| Uygulama: | Ev aletleri / ısıtıcı / aydınlatma / UAV |
|---|---|
| Standart: | UL758 |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
Süper Esnek Silikon Kauçuk Isıtıcı UL 3138 Aşınmaya Dayanıklı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
silicone rubber insulated wire 12-30AWG for electrical appliance with blace red color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |

