Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
AWM3321 XLPE Bağlama Teli Şirket sarı far tedarik ediyor
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Endüstriyel Kullanım için Özelleştirilmiş Bakır Kaplı Çelik Tel Elektrik Teli Pigtail Kablo
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Isıtıcı Kullanımı İçin Fiberglas İzoleli Bakır Teller 22AWG
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
UL3122 1.25mm Fiberglas İzoleli Bakır Tel 300V 18AWG Robot İçin
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
CCC XLPE UL3071 Bakır Elektrik Teli Tek Çekirdekli 16AWG 125c VDE
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
16 awg 600V 105C UL1015 PVC İzoleli Bakır Tel Bağlantı Kablosu
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 105 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
UL3265 Düşük Dumanlı XLPE Elektrik Kablosu 16awg - 22awg yalıtımlı ipli bakır tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
22awg UL3320 XLPE Yalıtımlı Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
XLPE Endüstriyel Makine İçin Askı Teli 18AWG 0.30-7.60mm Çap
| madde: | XLPE Bağlama teli |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600-750V |
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
CCC 7.60mm 18AWG XLPE Endüstriyel Makine İçin Bağlama Teli
| madde: | XLPE Bağlama teli |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600-750V |
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |

