Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
UL3122 Silicone Insulated Wire 300V 200C High Temperature 18 AWG for Home Appliance and Industrial Use
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Silikon kauçuk |
| Nominal Voltaj: | 300 V |
Yüksek Telli Elektrik Bağlantı Teli Silikon Kauçuk Kablo 600V 150 ° C AWM3132
| Adı: | Silikonlu Elektrik Teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3132 |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
UL3122 Kalay Bakır İzoleli Teller 300V 200℃ UL758 Aydınlatma İçin
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Standart: | UL758 |
Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Elektrikli Fırın Isıtma Örgülü
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
2 Pins 16 Ölçer Yüksek Sıcaklık Tel, Silikon Ceketli Kablo 300V 200 ℃
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
Kalaylı Bakır CCC UL3133 305m / Rulo Silikon İzoleli Tel
| model: | UL3133 |
|---|---|
| Uygulama: | havai |
| İletken tipi: | Örgülü |
CCC 305m Ev Silikon İzoleli Kablo UL3122
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
AWG3122 Fiberglas Bakır Teller Dahili Kullanım Elektrik Telleri Yüksek Sıcaklık
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Awm3122 Isı Direnci Silikon Fiberglas Örgü Kablo 300V
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Ev CCC 305m Silikon İzoleli Kablo UL3122
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |

