Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
150C UL 305m/ Roll Tinned Copper Wire UL3239 6KV 10KV Silicone Insulated Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3512 Flexible Silicone Insulated Wire VDE XLPE 200C 600V 305m/ Roll
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
E239689 26AWG FEP Insulation Wire UL1332 Nickel Plated Copper Conductor
| Ürün adı: | UL1332 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
305m/ Rulo 200C UL İzoleli Isıtma Teli UL3240 Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
CSA UL3135 Silikon Esnek Yalıtımlı Tel 16AWG 305M/ Rulo
| Ürün adı: | UL3135 |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz kırmızı |
| yalıtım: | silikon |
2AWG 4AWG 6AWG 8AWG 10AWG 12AWG 14AWG 16AWG Esnek Cam Elyafları Pürüzlü Tüylü Bakır Silikon Kauçuk Tel
| CSA Sertifikalı: | - Evet. |
|---|---|
| İletken Tel: | karaya oturmuş |
| Rohs uyumlu: | - Evet. |
Esnek VDE 150mm Fiberglas İzoleli Bakır Tel 300V
| yalıtım: | Fiberglas |
|---|---|
| Kaplama: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Nickel Plated UL1330 Flexible Electrical Wire Tinned Copper Conductor 200C
| Ürün adı: | UL1330 30AWG FEP Yalıtım Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Nickel Plated UL1333 FEP Flexible Insulated Wire 26AWG Copper
| Ürün adı: | UL1333 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
UL10362 E239689 Electrical Hook Up Wire Tinned Copper PFA Insulation Wire
| Ürün adı: | UL10362 PFA İzolasyon Isıtma Direnci Elektrik Teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |

