Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
Ev CCC 305m Silikon İzoleli Kablo UL3122
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
600v 200c Fiberglas İzoleli Isıtma Teli Silikon Kauçuk 16AWG
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL758 Fiberglas Örgülü İzoleli Bakır Kablo 3068 Silikon Kauçuk 600v VDE
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
AWM 3071 Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk İzoleli Tel Pirinç Pişirici Kurşun Tel
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Esnek Dönenmiş Silikon yalıtılmış tel UL listelenmiş 12awg tencereli bakır iletken - Siyah/Beyaz/Kırmızı
| CSA Certified: | Yes |
|---|---|
| Conductor Strand: | Stranded |
| RoHS Compliant: | Yes |
Nikel Kaplama Bakır İletkenli Çok Renkli Süper Esnek İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Ev 2 Çekirdekli Elektrik Teli, FEP / PFA Endüstriyel Elektrikli Tel ve Kablo
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP veya PFA |
Isıya Dayanıklı 200C 0.5sqmm UL3512 Esnek İzoleli Tel
| boyut: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| renk: | siyah, kırmızı, beyaz, sarı, mavi, yeşil, gri, sarı-yeşil, pembe |
| Voltaj: | 600V |
Silikon Cam Örgülü Elektrik Teli UL3122 Elektrik Teli 200c Isı Direnci Teli
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Ev Aletleri Kablolaması için UL3122 Silikon Örgülü Tel
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |

