Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ insulated resistance wire for industrial heater ] eşleşme 326 Ürünler.
600V 150C Silicone Insulated Tinned copper Wire UL3138 for home appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
600V 150C UL3137 silicon rubber wire Tinned Copper Electric wire for electrical appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3136 silicone rubber insulated wire Tinned Copper For Lighting with black color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
150C UL3133 Esnek Silikon Test Ucu Kalaylı Bakır Elektrik Teli 305m/ Rulo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
XLPE yalıtımlı tel UL3173 yağa dayanıklı elektrik kablosu jeneratör kullanımı için siyah
| yalıtım: | XLPE |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| Nominal Gerilim: | 600V |
UL3173 125C Home Appliance XLPE Insulated Wire For UAV Robot
| yalıtım: | XLPE |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| Nominal Gerilim: | 600V |
Silikon kauçuk yalıtımlı tel UL3123 20AWG elektrikli tel 600 V 150C
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-16AWG |
UL3141 silikon kauçuk yalıtımlı tel ev aletleri kurşun tel
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26-20AWG |
UL3074 12AWG 600V 200C Silikon Kauçuk Cam Elyafları İleti kesici ve ısıtıcılar için örülmüş bakır tel
| İletken Malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Lastik |
UL3137 600V 150C Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel, Giyim Buharlı Pişiricileri ve Isıtıcılar için
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap: | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon Kauçuk |

