Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ insulated resistance wire for industrial heater ] eşleşme 326 Ürünler.
Copper 24AWG PFA Flexible Insulated Cable E239689 150V 200C UL1860 For Home
| Ürün adı: | UL1860 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Mikrodalga Fırın Alev Dayanıklı için Yumuşak Yüksek Sıcaklık Isıya Dayanıklı Elektrik Kablosu
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | 1-1mil ısıtma alaşımlı bakır |
İHA ısıtıcı XLPE İzoleli Tel 305M/ Rulo UL3321 30AWG Bakır İletken
| Ürün adı: | UL3321 |
|---|---|
| Renk: | siyah kırmızı beyaz |
| yalıtım: | XLPE |
Ev Aletleri UL 3134 için 12-18 Awg Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Kaliteli UL 3134 12AWG Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel Ev Aletleri aydınlatma ısıtıcısı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL 3134 18AWG Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel Ev Aletleri aydınlatma ısıtıcısı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Yüksek kaliteli UL 3134 16AWG Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel Ev Aletleri aydınlatma ısıtıcısı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL 3134 14AWG Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel Ev Aletleri aydınlatma ısıtıcısı siyah beyaz kırmızı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL 3134 12AWG 19 / 0.47 Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel aydınlatma ısıtıcısı İHA mavi siyah beyaz
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
20AWG UL3142 150C 600V Silikon Yalıtım Teli 305m/ roll Kalaylı Bakır
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |

