Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ household electrical cable ] eşleşme 246 Ürünler.
600V 150C UL3137 silicon rubber wire Tinned Copper Electric wire for electrical appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3222 Lighting 305m/ Roll Silicone Flexible Cable 150C Nickel Plated Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3142 FT2 Elektrikli Silikon İzolasyon Teli 150C 600V Ev Aletleri İçin
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
2.5mm Kalaylı Bakır İzoleli Kablo 200C UL3135 Silikon Kauçuk İzoleli Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
Ev Aletleri için 305M / Rulo Elektrikli XLPE Tel 24AWG 600V 125C
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
FT1 Kırmızı Renk 125C 10AWG XLPE Yalıtım Kablosu VDE Ev İçin
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Kırmızı |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
CCC UL3068 Silikon Kablo Kablosu 150c Örgülü İletken
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Sarı |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Halojensiz UL3071 Silikon Fiberglas Kablo 13awg Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
26awg UL XLPE Teller ve Kablo 300V Teller Bakır İletken
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Sarı yeşil |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
305m/ rulo UL3123 Silikon İzoleli Güç Kablosu 150C XLPE Kalaylı Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |

