Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ household electrical cable ] eşleşme 246 Ürünler.
26AWG Pvc Insulated Cable UL1015 600V 105C Fire Resistant Cable
| Ürün adı: | PVC Tel |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | PVC |
Elektrik Motorları Aydınlatma Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL758 Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
600V 4 - 28 Awg Silikon Kauçuk Kablo Esnek 1.5/2.5/3mm Elektrikli Silikon Tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
600V 4 - 28 Awg Silikon Kauçuk Kablo Esnek 1.5/2.5/3mm Elektrikli Silikon Tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
26AWG Pvc yalıtımlı kablo UL1015 600V 105C yangına dayanıklı kablo
| Ürün Adı: | pvc tel |
|---|---|
| Şoför: | Kalaylı Bakır |
| yalıtım: | PVC |
250C Yüksek Sıcaklık Elektrik Kablosu, 24 Awg Örgülü Tel UL3252
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 250C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
fep tel ve kablo yalıtımlı tel UL1331 seçenekleri için farklı renkler
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-4 / 0AWG |
Ev CCC 305m Silikon İzoleli Kablo UL3122
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
30AWG 150C VDE Silikon İzoleli Tel UL3132 Kalaylı Bakır İletken Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL758 Fiberglas Örgülü İzoleli Bakır Kablo 3068 Silikon Kauçuk 600v VDE
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

