Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ hook up stranded copper wire ] eşleşme 112 Ürünler.
Elektronik Ekipman için Örgülü PVC İzoleli Bakır Tel 28AWG Katı
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |
Bakır İletkenli 22AWG PVC İzoleli Esnek Elektrik Teli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| başvuru: | Çeşitli |
E239689 UL1727 Flexible Insulated Wire PFA 600V 250C Rubber Tinned Copper
| Ürün adı: | UL1727 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrik bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
16-30 Awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas Örgülü Tel UL3068 UL Belgeli Anti Yağ
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| yalıtım: | Cam elyaf |
150C 12awg UL3134 Kalaylı Bakır Aydınlatma Teli İHA OEM ODM
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Elektrikli Aletler Silikon İzoleli Tel Örgülü İletkenli Süper Esnek
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Kalaylı Bakır 18awg Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3134
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
16-30 Awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas Örgülü Tel UL3068 UL Belgeli Anti Yağ
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| yalıtım: | Cam elyaf |
UL 3134 12AWG 19 / 0.47 Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel aydınlatma ısıtıcısı İHA mavi siyah beyaz
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
16AWG 26 / 0.254 UL3134 Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel motor mavi siyah beyaz
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

