Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ hook up stranded copper wire ] eşleşme 112 Ürünler.
Motor kablosu 18AWG 41 / 0.16 UL3134 Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel mavi siyah beyaz
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Yüksek Telli Elektrik Bağlantı Teli Silikon Kauçuk Kablo 600V 150 ° C AWM3132
| Adı: | Silikonlu Elektrik Teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3132 |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
200C 13-18AWG Yüksek Sıcaklık Telli Tel / 600v Kanca Tel UL3071
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | Cam elyaf |
Yangına Dayanıklı Silikon Örgülü Tel, 26AWG Silikon İzoleli Kablo
| Türü: | İzolasyon |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Far, Kahve makinesi, Mikrodalga Fırın |
16 awg 600V 105C UL1015 PVC İzoleli Bakır Tel Bağlantı Kablosu
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 105 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
Aydınlatma için Yüksek Sıcaklık Elektrik FEP Tel Kalaylı Bakır UL1330 1AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
24 Ölçer Yüksek Gerilim Silikon Tel, Silikon Elektrik Kablosu Yanmaz
| Adı: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Onay İzoleli Tel Far İzoleli Endüstriyel Korumalı AWM3135
| tip: | yalıtım |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
3135 AWG22 Far Silikon Kauçuk İzoleli Anti Sıcaklık Telli Esnek İzoleli Tel
| ad: | esnek silikon tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Far, Kahve makinesi, Mikrodalga Fırın |
0.75mm2 Sistem Kullanımı İçin Katı Tel Kablo Güçlü Silikon İzoleli
| ad: | esnek silikon tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Far, Kahve makinesi, Mikrodalga Fırın |

