Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ heater hook up wire ] eşleşme 72 Ürünler.
3AWG 7 / 2.21 UL1726 PFA İzoleli Tel kalaylı bakır tel çakmak ısıtıcı beyaz mavi siyah
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL1726 PFA İzoleli Tel 300V 250C kalaylı bakır tel çakmak ısıtıcı beyaz mavi siyah
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
PFA İzoleli Tel UL1726 300V 250C kalaylı bakır tel 5AWG çakmak ısıtıcı beyaz mavi siyah
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
0.75mm2 Stranded Silicone Rubber Insulated Wire 180C 41/0.254 VDE H05S-K
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Silikon kauçuk izolasyon kalaylı bakır tel UL3122 300V 200C ısıtıcı motoru beyaz siyah mavi
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Buzdolabı İçin Isı Direnci Silikon Kauçuk İzoleli Tel 12 Awg 600V
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Yüksek Sıcaklık Elektrik Kablo İzolasyonu Esnek AWM Kablosu UL 758 Standardı
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Çevre dostu 12 awg bağlantı kablosu, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Elektrik Motoru UL3512 için Yeşil 1.5mm Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Mavi Kalaylı Bakır 22 Awg 600v Tel, Esnek Silikon Tel UL3529 150 ℃
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |

