Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ heater hook up wire ] eşleşme 72 Ürünler.
Heat Resistance XLPE Insulation Wire 300V 22AWG Generator XLPE Hook Up Wire
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Kahverengi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
VDE 600V UL758 Kalaylı Bakır Teller 6AWG 150C XLPE Silikon Bağlantı Teli
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi/Beyaz/Kırmızı/Kahverengi/Sarı/Yeşil/Sarı Yeşil/Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
PFA Flexible Electrical Wire Nickel Plated Copper UL10362 Flexible Hook Up Wire
| Ürün adı: | UL10362 PFA İzolasyon Isıtma Direnci Elektrik Teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Yanmaz Elektrikli Isıtma Elemanı Tel 450C Mika İzoleli UL5335 UL Sertifikası
| İzolasyon: | mika |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel kaplı bakır veya saf nikel |
| Boyutu: | 22-4AWG |
Endüstriyel Makine Mika İzoleli Tel Awm5335 Yüksek Direnç UL758 Standardı
| Madde: | Mika yalıtımlı tel |
|---|---|
| İzolasyon: | Mika + cam |
| Orkestra şefi: | Nikel kaplı bakır |
20AWG UL3289 XLPE Bağlantı Teli AWM3173 600V/150C Siyah Isıtıcı
| Ürün adı: | xlpe teller |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | xlpe Kablo |
Yüksek Sıcaklık 22 Awg Elektrik Teli, Fırın 450C 600V UL5335 İçin Isıya Dayanıklı Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 450 ℃ |
| yalıtım: | Bardak |
16awg 450C Yüksek Sıcaklık Mika İzoleli Tel / Nikel Kaplama Bakır Tel UL5128
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 450 ℃ |
| yalıtım: | Bardak |
Saf Nikel İletken Mika İzoleli Tel Fiberglas Örgülü 18 Awg UL5107
| anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 450℃ |
| yalıtım: | bardak |
UL Kaydı 24 AWG Tel, FEP Kaplamalı Kanca Tel 300V 150C Kaplamalı
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-10AWG |

