Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ heat resistant thin insulated wire ] eşleşme 448 Ürünler.
610m Katı PVC İzoleli Bakır Tel UL1007 Elektrik Bağlantı Kablosu
| İletken Malzeme: | Bakır veya Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Başvuru: | Isıtma, motor, trafo sargıları ve benzeri, elektrikli alet, mekanik ve elektrikli makine vb. |
| anma gerilimi: | 300V |
XLPE 20 Awg XLPE Kanca Up Tel Yüksek Sıcaklık Kanca Up Tel Isı Yalıtımı
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Çap: | 1,86-10,66 mm |
UL3074 12AWG 600V 200C Silikon Kauçuk Cam Elyafları İleti kesici ve ısıtıcılar için örülmüş bakır tel
| İletken Malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Lastik |
Yangına Dayanıklı 16-30 AWG Örgülü Tel, UL3068 Fiberglas Örgülü Kablo Halojensiz
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | Cam elyaf |
600V AWM UL3512 8awg Silikon Kauçuk İzoleli Kablo
| Tek tel: | 0.05mm |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | Silikon lastik |
Ev Aletleri İçin Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk Tel 0.5mm UL Awm
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Isıya Dayanıklı Yüksek Sıcaklık Silikon Kablo, 18-12 AWG Çok Telli Silikon Tel
| Adı: | Yüksek Sıcaklık Silikon Tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3134 |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
FT2 Alev Silikonlu Bakır Tel Test Ucu 24AWG 600V UL Esnek UL3135 Örgülü
| Marka adı: | MYSUN |
|---|---|
| Model numarası: | UL3135 |
| Yalıtım Malzemesi: | silikon lastik |
32-16AWG PVC yalıtımlı bakır tel ısıya dayanıklı elektrik kablosu UL1007
| İzolasyon: | PVC |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 32-16AWG |
22 Awg Silikon Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL 3122 Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |

