Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ heat resistant thin insulated wire ] eşleşme 447 Ürünler.
600V 12AWG 100m/ Rulo Silikon İzoleli Kablo Bakır Elektrik Teli UL3071
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Ul3071 100m/ Rulo Silikon Kauçuk İzoleli Kablo 26awg Yüksek Gerilim Bakır Tel
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL3222 Aydınlatma 305m/ Rulo Silikon Esnek Kablo UL758 Nikel Kaplama Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Page not found, Please Back Home
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
26awg XLPE UL3071 Örgülü Bakır Tel 24awg Yangına Dayanıklı
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
600V Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL3071 125c Xlpe Yüksek Sıcaklık
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
CCC XLPE UL3071 Bakır Elektrik Teli Tek Çekirdekli 16AWG 125c VDE
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
150C UL3133 Esnek Silikon Test Ucu Kalaylı Bakır Elektrik Teli 305m/ Rulo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
CSA 30AWG XLPE İzoleli Bakır Tel UL3271 Kalaylı Bakır 610m/ Rulo
| Ürün adı: | UL3271 |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| orkestra şefi: | kalaylı bakır |
UL3135 Silikon Kauçuk İzoleli Isıtma Teli Yüksek Sıcaklık Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |

