Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ fep cable insulated wire ] eşleşme 399 Ürünler.
100m/ Rulo İHA 125C 600V XLPE Bağlantı Teli UL3196 XLPE İzolasyon Kablosu
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 125C |
| Standart: | UL758 |
UL591 150C Kaplamalı FEP Yalıtımlı Yüksek Sıcaklık Bağlantı Teli 28 AWG
| anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 150 derece |
| Teslimat süresi: | 7-15 gün |
İHA Isıtıcı Fiberglas İzoleli Bakır Tel 30AWG Silikon Kauçuk UL3068
| Ürün adı: | UL3068 |
|---|---|
| yalıtım: | silikon kauçuk fiberglas örgülü |
| orkestra şefi: | kalaylı bakır |
30AWG UL3271 XLPE İzolasyon Kurşun Kalaylı Bakır İletken
| Ürün adı: | UL3271 |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
XLPE İzolasyonlu Aydınlatma Kanca Teli UL3271 Kurşun Kalaylı Bakır İletken Kırmızı
| Ürün adı: | UL3271 |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
Silikon Kauçuk Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL3122 300V 200C UL 758 Standardı
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk ve cam elyaf örgü |
UL Standart Pil Bağlantı Kablosu Yeni Enerji Uygulamaları için Yüksek Sıcaklık Yüksek Voltajlı Silikon Tel
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 2 AWG, 1 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 25mm2, 35mm2, 50m |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |
Endüstriyel Fiberglas Örgülü Tel Silikon Kauçuk Yalıtım 600V 200C
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
UL3122 300V değerli voltaj ve 200C yüksek sıcaklıklı silikon kauçuk yalıtımı ve konserve bakır iletkenli cam lif örgü tel
| İletken Malzeme: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 1,25mm2, 0,5mm2, 0,75mm2, 1,5mm2 |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon kauçuk |

