Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
Cam elyaf örgülü silikon kauçuk kalaylı bakır tel UL3122 181AWG 7 / 0.39mm kırmızı siyah beyaz mavi
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Silikon kauçuk izolasyon kalaylı bakır tel UL3122 300V 200C ısıtıcı motoru beyaz siyah mavi
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
18AWG Fiberglas Örgülü Kalaylı Bakır Tel UL 3071 FT2 Alev Testi
| Ürün adı: | silikon kauçuk tel |
|---|---|
| yalıtım: | silikon kauçuk ve cam elyafı |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Çin tedarikçisi ul3123 600v 150c silikon kauçuk kalaylı bakır tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 16awg-30awg |
UL3068 Sertifikalı 300V Değerlendirilmiş Voltaj 305m/roll Kahve Makinesi Uygulamaları için Silikon Fiberglass örgü tel
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 16AWG, 18AWG, 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG, 28AWG, 30AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
8awg Kalaylı Bakır Esnek AWM Kablosu UL758 Silikon Kauçuk
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Nikel Kaplama Bakır Tel PVC İzolasyon Malzemesi ve Bükülü İletken Tipi Mysun Fabrikası Ucuz Elektrik Teli
| yalıtım: | XLPVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-5,05 mm |
Yüksek sıcaklık esnek 20-26 Awg UL3140 Silikon Kauçuk İzoleli kalaylı bakır elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Nikel Kaplama Bakır Tel PVC İzolasyon Malzemesi ve Bükülü İletken Tipi Mysun Fabrikası Ucuz Elektrik Teli
| yalıtım: | XLPVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-5,05 mm |
Kalaylı Bakır Tel Pvc Güç Kablosu, yalıtımlı tel ambalaj
| madde: | PVC yalıtımlı bakır tel |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-10,66 mm |

