Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v rubber tinned copper wire ] eşleşme 310 Ürünler.
Yangına Dayanıklı 16-30 AWG Örgülü Tel, UL3068 Fiberglas Örgülü Kablo Halojensiz
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | Cam elyaf |
16-30 Awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas Örgülü Tel UL3068 UL Belgeli Anti Yağ
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| yalıtım: | Cam elyaf |
AWM3136 24 AWG Silikon Tel, Yüksek Gerilim Silikon Kablo 2.7-3.11 Mm Çapı
| Adı: | 24 AWG Silikon Tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| İletken tipi: | telli |
UL3122 Esnek İzoleli Tel 16AWG Bakır İletken Fiberglas Örgü Kablosu
| Yalıtım malzemesi: | silikon |
|---|---|
| Ürün adı: | Silikon elektrik teli |
| yalıtım: | silikon lastik |
Çift İzolasyonlu Bakır FEP İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Kablosu 22 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| iletken malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
14 AWG Esnek Silikon Kaplı Tel UL3135 Motor Isı Direnci Kablosu
| Malzeme: | KALAYLI BAKIRLI SİLİKON KAUÇUK |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
16AWG 3068 fiberglass braid silicone rubber insulation heating resistant electrical high temperature wire
| İletken Malzemesi: | bakır veya kalaylı bakır |
|---|---|
| Uygulama: | Isıtma, motor, elektrikli alet, mekanik ve elektrikli makine vb. |
| tip: | yalıtımlı nikel bakır tel |
UL3122 Silicone Insulated Wire 300V 200C High Temperature 18 AWG for Home Appliance and Industrial Use
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Silikon kauçuk |
| Nominal Voltaj: | 300 V |
Nickel Plated UL1333 FEP Flexible Insulated Wire 26AWG Copper
| Ürün adı: | UL1333 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
150 Santigrat 300V Silikon Kauçuk Tel İzoleli AWM3068 İnşaat 7 / 0.10mm
| Malzeme: | Kırmızı, siyah, yeşil, mavi, kahverengi, beyaz, sarı / yeşil, vb |
|---|---|
| İletken malzeme: | Bakır, bakır veya kalaylı bakır |
| Uygulama: | mekanik ve elektrikli makine vb |

