Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v rubber tinned copper wire ] eşleşme 305 Ürünler.
Kırmızı UL3223 Silikon Kauçuk Kaplı Tel, Esnek Pirinç Ocak Tel Hava Direnci
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Alev Geciktirici Silikon Kauçuk İzoleli Kablo, Elektrikli Isıtıcı Tel UL3222
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
20AWG UL3122 Fiberglas Örgülü Korumalı İzoleli Tel
| yalıtım: | Cam Elyaf ve Silcicone Kauçuk |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| İletken tipi: | Örgülü |
Yüksek Telli Elektrik Bağlantı Teli Silikon Kauçuk Kablo 600V 150 ° C AWM3132
| Adı: | Silikonlu Elektrik Teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3132 |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
200C UL3122 Fiberglass Insulation Electrical Wire 2.66mm Dia For Heating Lead
| yalıtım: | Cam Elyaf ve Silcicone Kauçuk |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| İletken tipi: | Örgülü |
10KV UL3122 Flexible Electrical Wire 300V 200C Silicone Rubber Wire
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Fiberglas UL3122 Silikon Kauçuk İzolasyon Teli 200C 300V
| Ürün:% s: | silikon fiberglas örgülü teller |
|---|---|
| renk: | beyaz mavi siyah kırmızı sarı yeşil |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UAV Robot için VDE FEP İzoleli Tel 200C Yüksek Gerilim Elektrik Teli UL1332
| anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 200℃ |
| yalıtım: | FEP |
22WAG UL1858 PFA Yüksek Sıcaklık Yalıtımlı Tel 150 Derece
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Elektrikli Aletler UL 3367 için 18 AWG Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |

