Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v rubber tinned copper wire ] eşleşme 305 Ürünler.
250C 14 AWG Örgülü Tel, Nikel Kaplama Bakır Tel UL10486
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Kahve Makinesi Yüksek Sıcaklık Kurşun Teli, Fiberglas Örgülü Elektrik Teli
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk ve cam elyaf örgü |
Örgülü Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL3122 20awg 18awg 16awg UL Sertifikalı
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG-16AWG, 0.3-1.25mm |
Kahverengi renkli kauçuk izoleli tel 300V U L 3136 20AWG 1/.081 teller
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Ev aletleri kablosu U L standart 300V 105c 22awg 1/0.65 kauçuk teller ve kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
2.5mm Esnek Elektrikli Bakır Kalaylı Tel Silikon Kauçuk İzoleli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Mutfak ev aletleri telleri Silikon teller 24AWG 1/50mm teller ve kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
300V UL3122 24AWG Silikon İzoleli Tel Isıtıcı Aydınlatma
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
16AWG UL 3122 300V İzoleli Tel Kablo Termoplastik Slicone Kanca Kalaylı Motor Kurşun
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
18 AWG UL 3122 300V İzoleli Tel Kablo Termoplastik Slicone Kanca Kalaylı Motor Kurşun
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |

