Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v rubber tinned copper wire ] eşleşme 305 Ürünler.
UL3122 Fiberglas Örgülü Korumalı İzoleli Tel Isıtma Kablosu 300V
| yalıtım: | Cam Elyaf ve Silcicone Kauçuk |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| İletken tipi: | Örgülü |
Led Işık İçin 0.75 mm Esnek Silikon Kauçuk Kaplamalı Esnek Tel VDEH05S-K
| Anma gerilimi: | 300V / 500V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Kalaylı Bakır İletkenli UL3133 ile Kırmızı 22 AWG Silikon İzoleli Tel
| Adı: | 22 AWG Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
22 AWG Telli Bakır Tel, Kırmızı Yüksek Gerilim Kurşun Tel UL3136 150 ° C
| Adı: | Silikon kauçuk tel |
|---|---|
| Modeli: | AMW3136 |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Onay U L Standart Silikon İzoleli Tel 24AWG Teller ve Kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Süper esnek tel UL3367 silikon kauçuk yalıtımlı tel kalaylı bakır iletken
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26-10AWG |
Kırmızı Silikon Flex Kablo / Silikon Kaplamalı Elektrik Teli 300V 150C UL3132
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
3.0mm Fiberglas Yalıtımlı Bakır Tel 180C Kahve Makinesi Halojen Ücretsiz
| Gerilim: | 300V / 500V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 180C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
Robot için Yüksek Sıcaklık 300V 305m 18AWG XLPE Silikon Tel
| ad: | Silikon Tel |
|---|---|
| model: | AWM3122 |
| yalıtım: | XLPE |
Esnek Silikon İzolasyon Kalaylı Bakır Örgülü Tel Düşük Eksantriklik
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG-16AWG, 0.3-1.25mm |

