Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v rubber tinned copper wire ] eşleşme 305 Ürünler.
16-30 Awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas Örgülü Tel UL3068 UL Belgeli Anti Yağ
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| yalıtım: | Cam elyaf |
Telli İletken AWM3136 ile 26 AWG Yüksek Gerilim Silikon İzoleli Tel
| Adı: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| İletken tipi: | telli |
Rice Cooker UL3068 İçin Yangına Dayanıklı Fiberglas İzoleli Bakır Tel Kablo
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30-16AWG |
UL3122 Kalay Bakır İzoleli Teller 300V 200℃ UL758 Aydınlatma İçin
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Standart: | UL758 |
Silikon Kauçuk Fiberglas İzoleli Bakır Kablo 4 6 8AWG 300V CCC
| iletken malzeme: | bakır veya kalaylı bakır |
|---|---|
| Uygulama: | Isıtma, motor, trafo sargıları ve benzeri, elektrikli alet, mekanik ve elektrikli makine vb. |
| Yalıtım malzemesi: | Fiberglas silikon tel |
UL3136 silicone rubber insulated wire Tinned Copper For Lighting with black color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3223 150C Fiberglass Silicone Insulated Wire 300V For Electrical Appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
30-16AWG UL3728 Silikon Kauçuk İzoleli Tel 305m / rulo
| yalıtım: | çift silikon kauçuk |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 30-16AWG |
Kalaylı Bakır İletkenli XLPE İzoleli Tel İHA Isıtıcı UL3321 150C
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
Klima UL1007 için UL Listeli PVC İzoleli Bakır Tel / Pvc İzoleli Kablo
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 80 ℃ |
| yalıtım: | PVC |

