Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 200 fep wire ] eşleşme 212 Ürünler.
UL3122 300V değerli voltaj ve 200C yüksek sıcaklıklı silikon kauçuk yalıtımı ve konserve bakır iletkenli cam lif örgü tel
| İletken Malzeme: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 1,25mm2, 0,5mm2, 0,75mm2, 1,5mm2 |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon kauçuk |
UL3074 12AWG 200C 600V Yüksek Sıcaklıklı Silikon Cam Elyafı Pürüzlü Tel Fırın ve Kızartıcı için
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |
UL3075 10AWG Endüstriyel ısıtıcılar için 600V değerli voltaj ve 200C değerli sıcaklık ile silikon cam lif örgü tel
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Tel çapı: | 10AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
Yüksek sıcaklıklı FEP yalıtımlı tel ip 200 derece 30 AWG
| İsimlendirilmiş voltaj: | 600V |
|---|---|
| İsimlendirilmiş sıcaklık: | 200C |
| Teslim Zamanı: | 7-15 gün |
Yüksek Sıcaklık FEP İzoleli Kablo Demeti 200 Derece 30 AWG
| anma gerilimi: | 600v |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 200C |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
Ev Aletleri Conne Fiberglas Silikon Kauçuk Kablo Isı Direnci 16 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk İzoleli Tel Esnek UL3241 Nem Geçirmez
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | nikel kaplı veya gümüş kaplı bakır tel |
600V 150C Silikon Kauçuk İzoleli Kablo UL3134 Kalaylı Bakır
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
İHA Isıtıcı için 600V 150C Kalaylı Bakır XLPE İzoleli Tel Bakır İletken
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
Esnek Pil Kablosu 200C Yüksek Sıcaklık 600V Nitelikli Voltaj
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Çap: | 1 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 10 AWG, 8 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 0AWG, 1/0AWG, 2/0AWG, 3/0 |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |

