Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul3530 silicone insulated wire ] eşleşme 7 Ürünler.
UL3530 Yüksek sıcaklıklı silikon yalıtılmış tel 200C uygulamaları için tencerelenmiş bakır iletkenli
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Çap: | 1 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 2 |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |
Asit Direnci Silikon İzoleli Tel UL3530 150C Veya 200C Çalışma Sıcaklığı
| Adı: | silikon ceketli tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26-1AWG |
10AWG FT2 Siyah Silikon Kauçuk Teller Ev Aletleri İçin Kalaylı Bakır İletken UL3530
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
UL3530 Silicone Wire 600V 200C Flexible High Temperature Wire for Oven and Heating
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Silikon |
| Nominal Voltaj: | 600V |
600V 150C Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kablolar UL3530 18AWG Isıtıcı Endüstriyel Güç İçin
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
Nikel Kaplama Bakır İletkenli Çok Renkli Süper Esnek İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
UL Listelenen AWM UL3530 Silikon Kauçuk İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Dayanımı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150 ℃ VEYA 200 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
1

