Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul3122 silicone rubber electric wire ] eşleşme 110 Ürünler.
UL3122 Fiberglas Örgülü Teller Silikon Kauçuk İzolasyon 305m / Rulo
| Modeli: | UL3122 |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Ceket: | Fiberglas |
UL3122 Kalay Bakır İzoleli Teller 300V 200℃ UL758 Aydınlatma İçin
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Standart: | UL758 |
Kaliteli elektrik teli UL 3122 silikon kauçuk izolasyon kalaylı bakır tel 300V 200C siyah beyaz mavi
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL3122 Silicone Insulated Wire 300V 200C High Temperature 18 AWG for Home Appliance and Industrial Use
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Silikon kauçuk |
| Nominal Voltaj: | 300 V |
Awm3122 Esnek Yüksek Gerilim Silikon Kauçuk İzolasyon Teli Fiberglas Örgü Kablo Yeşil
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
AWG3122 Fiberglas Bakır Teller Dahili Kullanım Elektrik Telleri Yüksek Sıcaklık
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
AWG3122 Fiberglas Bakır Teller Dahili Kullanım Elektrik Telleri Yüksek Sıcaklık
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Işıklar için 3135 Telli Silikon Kauçuk İzoleli Tel 14AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Yeni Enerji Işıkları İçin 0.3MM UL3135 Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
8awg Kalaylı Bakır Esnek AWM Kablosu UL758 Silikon Kauçuk
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

