Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul3122 silicone rubber electric wire ] eşleşme 110 Ürünler.
VDE Silikon Esnek Yalıtımlı Tel 26AWG 0.48mm Kauçuk Fiberglas Örgü Kablosu
| anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 250C |
| Teslimat süresi: | 7-15 gün |
Silikon Kauçuk FT-2 Alev TESTİ 0.5-4.0MM2 Elektrik Esnek İzoleli Tel
| renk: | tüm renkler mevcuttur |
|---|---|
| Sıcaklık: | -60-200C |
| Voltaj: | 600V |
22awg UL3320 XLPE İzoleli Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
XLPE Kablosu Awm3173 600V Isıtma Kablosu Yangına Dayanıklı Halojensiz Bağlantı Elektrik Kurşun Teli
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL1199 20awg Elektrikli Esnek Bağlantı Teli PTFE Kablo 600V Anma Gerilimi
| Ürün adı: | Elektrik yüksek kaliteli PTFE tel kablosunda UL1199 20awg |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
18AWG Ev Aletleri İzoleli Güç Kablosu Elektrikli Araç Telleri XLPE İzoleli 0.5mmsq Turuncu Renk
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL1726 2-5AWG Alçak Gerilim Telli Kalaylı Bakır PFA İzoleli Tel siyah kırmızı beyaz mavi
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL1726 10AWG Alçak Gerilim Kalaylı Bakır PFA İzoleli Tel ısıtıcı aydınlatma kırmızı siyah
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL1726 1AWG Alçak Gerilim Telli Kalaylı Bakır PFA İzoleli Tel kırmızı beyaz mavi siyah
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL1726 16AWG 19 / 0.30mm Alçak Gerilim Telli Kalaylı Bakır PFA İzoleli Tel kırmızı beyaz mavi siyah
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |

