Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul1331 fep wires ] eşleşme 9 Ürünler.
UL1331 FEP telleri 600v 150C 26AWG FT2 siyah ısıtma ev aletleri aydınlatması
| Ürün adı: | FEP telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | FEP teller rubbe Yalıtım Kablosu |
fep tel ve kablo yalıtımlı tel UL1331 seçenekleri için farklı renkler
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-4 / 0AWG |
14awg elektrikli fırın için yüksek sıcaklık UL1331 Yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | FEP |
UL1331 150C FEP İzoleli Tel Elektronik Aletler İçin Bakır Elektrik Teli
| anma gerilimi: | 600v |
|---|---|
| Nominal Sıcaklık: | 150 derece |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
UL Onaylı Kaplanmış Esnek İzoleli Tel E239689 UL1331 26AWG FEP
| Ürün adı: | UL1331 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Ev aletleri kurşun tel yalıtımlı tel kablo UL1331 300 V 150C
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150C |
| İzolasyon: | FEP |
Siyah UL758 AWM1331 FEP İzoleli Tel 20AWG 600V/150C Isıtıcı İçin
| Ürün adı: | FEP telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
AWM1331 İç İzolasyon Telleri Ev Mutfaklarında Kullanılan Beyaz Kalaylı Bakır Tel
| yalıtım: | Şubat |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,30-15,54 mm |
Otomobil kurşun telleri yalıtımlı tel güvenliğiniz için özen gösterin
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | FEP |
1

