Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ silicone rubber glass braid wire ] eşleşme 88 Ürünler.
UL3122 Fiberglas Örgülü Teller Silikon Kauçuk İzolasyon 305m / Rulo
| Modeli: | UL3122 |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Ceket: | Fiberglas |
0.3-2.5mm2 UL3135 12-26AWG Esnek Elekrik Tel Kalaylı Bakır
| Uygulamalar: | endüstriyel güç, ev aletleri |
|---|---|
| Renkler: | Tüm renkler |
| Standart: | UL 758 |
Silikon Cam Örgülü Elektrik Teli UL3122 Elektrik Teli 200c Isı Direnci Teli
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
UL3071 Sertifikalı 600V 200C Yüksek Sıcaklık Silikon Fiberglas Örgülü Tel, Konveksiyon Isıtıcılar için
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal Sıcaklık: | 200 Derece |
| İletken malzemesi: | Bakır |
AWM3122 yüksek sıcaklığa dayanıklı kablo Silikon Cam Elyaf Kılıf Farklı Hacimler için Özelleştirin
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Yüksek Gerilim Esnek 20AWG 22AWG 24AWG 26AWG UL3141 Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Awm3122 Çok Fonksiyonlu Beyaz Örgülü Bağlantı Teli Çevre Dostu
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
10KV UL3122 Flexible Electrical Wire 300V 200C Silicone Rubber Wire
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri ve Aydınlatma için Kablo Demeti için 18AWG 22AWG Awm3135 CCC
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
16-30 Awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas Örgülü Tel UL3068 UL Belgeli Anti Yağ
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| yalıtım: | Cam elyaf |

