Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ insulated braided copper wire ] eşleşme 343 Ürünler.
VDE8298 PFA İzoleli Nikel Kaplama Bakır Tel Kablolar İHA için 1.25mm
| Ürün adı: | PFA Tel |
|---|---|
| anma gerilimi: | 450/750V |
| Orkestra şefi: | nikel bakır |
Silikon kauçuk izolasyon kalaylı bakır tel UL3122 300V 200C ısıtıcı motoru beyaz siyah mavi
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL3074 12AWG 600V 200C Silikon Kauçuk Cam Elyafları İleti kesici ve ısıtıcılar için örülmüş bakır tel
| İletken Malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Lastik |
600V UL3135 Silikon Kauçuk Kablo Kalaylı Bakır 16awg Tel
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
UL3071 Fiberglas İzoleli Bakır Tel 16AWG 600V VDE Yüksek Sıcaklık
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Silikon Esnek İzoleli Tel 28AWG Saf Kalaylı Bakır Tel
| İletken tipi: | Esnek |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi: | silikon |
| İletken Malzeme: | Bakır |
Ev Aletleri için 305 Metrelik Rulolar Halinde 200C Sıcaklık ve 300V Gerilim Dereceli Isıya Dayanıklı UL3122 Silikon Yalıtımlı Bakır Tel
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
| Nominal Voltaj: | 300 V |
Paketleme İzoleli Tel Elektronik Ekipman PVC Kılıflı Kablo, İzoleli Güç Kablosu Awm1015 İç Kablolama
| yalıtım: | XLPVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-5,05 mm |
AWM3122 20AWG Fiberglas İzoleli Bakır Tel 305m / rulo
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
14awg Fiberglas Örgülü Elektrik Teli UL3071 600V XLPE Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |

