Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ heat resistant thin insulated wire ] eşleşme 448 Ürünler.
Yüksek Sıcaklık 22 Awg Elektrik Teli, Fırın 450C 600V UL5335 İçin Isıya Dayanıklı Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 450 ℃ |
| yalıtım: | Bardak |
Ev Aletleri için 305 Metrelik Rulolar Halinde 200C Sıcaklık ve 300V Gerilim Dereceli Isıya Dayanıklı UL3122 Silikon Yalıtımlı Bakır Tel
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
| Nominal Voltaj: | 300 V |
Süper Esnek Silikon Kauçuk Isıtıcı UL 3138 Aşınmaya Dayanıklı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
CSA Silikon Kauçuk 0.5-4.0sqmm Esnek İzoleli Tel UL3512
| boyut: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | Silikon lastik |
Ev Aletleri UL 3134 için 12 Awg Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri UL 3134 için 14 AWG Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri UL 3134 için 16 AWG Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri UL 3134 için 14Awg 41 / 0.254mm Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri UL 3134 için 14 AWG Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri UL 3134 için 18 AWG Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

