Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ cross linked polyethylene wire ] eşleşme 54 Ürünler.
UL3289 16AWG Çin fabrika kaynağı yeşil ışıklar XLPE Kanca Kayar
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| İzolasyon: | XLPE |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
Yumuşak Kırmızı Far XLPE Kanca Kadar Tel 100/305 Metre Başına Rulo AWM3321
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| Çapı: | 1.86-10.66 mm |
16AWG kahverengi far XLPE Kanca Kadar Tel AWM3321 şirket kaynağı
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| İzolasyon: | XLPE |
| İletken Yapısı: | 7 / 0.10 7 / 0.127 7 / 0.16 17 / 0.16 21 / 0.18 16 / 0.254 41 / 0.254 105 / 0.254 |
UL3321 sarı ve yeşil ışıklar XLPE Kanca Kadar Tel Çin fabrika kaynağı
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
AWM3271 24AWG kalaylı bakır ile siyah XLPE Kanca Up Tel Çin fabrika kaynağı
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| Çapı: | 1.86-9.90 mm |
AWM3271 22AWG kalaylı bakır ile sarı XLPE yalıtımlı tel kaynağı
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3271 |
| İzolasyon: | XLPE |
AWM3271 16AWG XLPE Kancalı Tel Yanıcılığı Değerlendirme
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3271 |
| İzolasyon: | XLPE |
AWM3271 14AWG XLPE Bağla Tel 600-750V Nominal Gerilim UL / cUL
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| Çapı: | 1.86-9.90 mm |
Led ışıklar için UL3271 12AWG XLPE izoleli tel 1.86-9.90 mm Çap
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3271 |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
UL3271 10AWG XLPE Kanca Tel, Far Başına 305 Metre
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3271 |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |

