Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 600v 250c silicone rubber wires ] eşleşme 32 Ürünler.
silicone rubber insulated wire 12-30AWG for electrical appliance with blace red color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
UL10362 PFA Insulation Flexible Electrical Wire Nickel Plated Copper 600V 250C for home appliance
| Ürün adı: | UL10362 PFA İzolasyon Isıtma Direnci Elektrik Teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
UL758 30AWG Örgülü Bakır Tel 600V Yüksek Sıcaklık Yalıtımı
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş kabul |
| kullanım: | Dahili Kablolama |
600V 250C AWM 14 AWG Tel, Yüksek Sıcaklık Kanca Tel UL10362
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Kahve Makinesi İçin Gıda Sınıfı Yüksek Sıcaklık Esnek Boru Silikon Kauçuk Kılıf
| Sıcaklık: | 180-250C |
|---|---|
| Voltaj: | 300-6000V |
| Ambalaj bilgileri: | Rulo başına 100m |
UL10362 E239689 Electrical Hook Up Wire Tinned Copper PFA Insulation Wire
| Ürün adı: | UL10362 PFA İzolasyon Isıtma Direnci Elektrik Teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Far UL3251 250C Nominal Sıcaklık İçin Yüksek Sıcaklık Esnek İzoleli Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Nikel Kaplı bakır |
| Boyut: | 30-10AWG |
250C Nominal Sıcaklık Fiberglas İzoleli Bakır Tel Kablo UL3252 Çok Renkli
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel kaplı bakır |
| Boyutu: | 30-10AWG |
Çifte katmanlı FEP yalıtımlı koruma tel Ul1332 Teflon tel FEP elektrik tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL3265 Düşük Dumanlı XLPE Elektrik Kablosu 16awg - 22awg yalıtımlı ipli bakır tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

