Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 600v 250c silicone rubber wires ] eşleşme 32 Ürünler.
UL758 AWM3068 Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kablolar 600V/250C 20AWG FT2 Sarı Robot
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
1.15mm Silicone Rubber Insulated Wire 250C UL3251 High Temperature
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
250C Yüksek Sıcaklık Elektrik Teli UL3251 Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
600V 250C AWM 14 AWG Tel, Yüksek Sıcaklık Bağlantı Teli UL10362
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 250 ℃ |
| yalıtım: | PFA |
UL 2 - 14 AWG Silikon Elektrikli Tel Esnek Yüksek Sıcaklıklı Silikon Tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL3135 Silikon ipli tel 16AWG - 30AWG Kullanılan elektrik kablosu
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Kahve Makinesi İçin Food Grade Yüksek Sıcaklık Esnek Boru Silikon Kauçuk Kol
| Sıcaklık: | 180-250C |
|---|---|
| Gerilim: | 300-6000V |
| Ambalaj bilgileri: | Rulo başına 100m |
250C Yüksek Sıcaklık Elektrik Kablosu, 24 Awg Örgülü Tel UL3252
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 250C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
E239689 UL1727 Flexible Insulated Wire PFA 600V 250C Rubber Tinned Copper
| Ürün adı: | UL1727 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrik bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Nickel copper Electrical Wire UL3251 Silicone Rubber Insulated Wire with red black white color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |

