Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ awm rubber insulated battery cable ] eşleşme 52 Ürünler.
Yüksek gerilim Esnek Tek Çekirdekli Silikon Kauçuk İzoleli Kablolar VDE H05S-K 0.92mm çap
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL 3134 16 Awg Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel Ev Aletleri mavi beyaz sarı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
18 Awg Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3134 600V 150C Ev Aletleri mavi beyaz sarı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Far 600V UL 3137 için 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
LED Aydınlatma Uygulaması İçin Sarı 22awg 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
200C 30KV Yumuşak Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3239 Özel Renk
| Nominal Gerilim: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Buzdolabı İçin Isı Direnci Silikon Kauçuk İzoleli Tel 12 Awg 600V
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Yüksek kaliteli UL3122 16AWG silikon kauçuk tel kalaylı bakır beyaz kırmızı yeşil
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
AWM3122 yüksek sıcaklığa dayanıklı kablo Silikon Cam Elyaf Kılıf Farklı Hacimler için Özelleştirin
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Ev aletleri ve aydınlatma için CCC AWM3133 Silikon Kauçuk Far İzoleli Tel
| ad: | 22 AWG Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

